? Abi

Sõna foorum (forum on ladina keeles "turuplats" või "koht väljas") võeti algselt kasutusele roomlaste poolt tähistamaks linna keskel asuvat platsi, kuhu inimesed tihti kogunesid. Tänapäeval tähistatab foorum lihtsalt inimeste kogunemispaika, kus arutatakse päevakohaseid probleeme, tehakse ettepanekuid, uuringuid ja otsusi.

Selleks, et foorumites korda hoida, jagatakse foorumid veel omakorda teemade järgi alamfoorumiteks, millel võivad veel omakorda olla alamfoorumid. Sarnased foorumid grupeeritakse kas foorumgruppideks või ühe suurema foorumi alla. Foorumites käib vilgas tegevus ja pidevalt arutatakse erinevaid teemasid. Foorumis jutuks olevate teemade loendi leiatege foorumis olevate foorumgruppide alt.

Teema lugemiseks ja teemas kaasa rääkimiseks klikake teema nime peale. Teema nime kõrval on teemade loendis kirjas veel teema algataja kasutajanimi, algatamise aeg, viimase teema sündmuse (postituse) aeg koos sündmuse tekitaja kasutajanimega ning teemasse tehtud postituste arv.

Juhul kui teil on soov tõstatada mõni uus foorumisse sobiv teema, siis seda saab teha klikates "lisa teema". Korrektselt püstitatud ja foorumisse sobivad teemad saavad kindlasti ka teiste kasutajate tähelepanu osaliseks ning jätkatud ning vastatud.

Meeldivat foorumi kasutamist!

Abiinfo featuurile: foorum
kulus 0.00457096099854
(C) 2004 - 2005 reaktor