raske on mõnda asja lugeda 1600x1200 reso peal
22:13 01.09.04
selle vastu aitab: (siim)
a) Ctrl + mouse wheel up/down (töötab enamikel brauseritel)
b) Teksti suuruse muutmine suuremaks/väiksemaks brauseri vastavast menüüst
VVV on disaini üks eesmärkidest oli kasutajasõbralikkus, seetõttu me ei kasuta absoluutseid tekstisuurusi, mille kasutamine on paljude lehekülgede viga (nt. neti.ee). VVV arendustöö on tehtud suures osas 1400x1050 resolutsiooniga.
0.32.0? Tähendab, et see poelgi veel valmis? Milline siis 1.0 peaks välja nägema?`
Igatahes huvitav koht.
22:15 02.09.04
ei ole jah valmis (siim)
VabaVaraVeebis on veel palju teha. Tavakasutaja jaoks vast üks olulisemaid asju on"super otsing". Alles täna ilmusid paremale 10 kommenteerituimat ja lugema hakati vaatamisi (5/5 kast). Enamus olulisi parandusi ja uuendusi tuleb siiski just administreerimise poolele.
ma loodan, et see ei arene veel 4 kuud kuni 1.0.0 tuleb
juba 0.66.1. kiiresti arenete! Palju edu sooviks ma
12:22 19.04.05
()
Mõned selgitused on puudu mõneskohas....nagu näiteks siin
: Eesti keelse või siis :Avatud lähtekoodiga...midagi võiks seal kooloni ees ka olla
Väga kasulik oleks filter, mis näitaks kataloogis vaid vastava (või mitme) platformi/operatsioonisüsteemi programme/tooteid. Näiteks vasakul on kuskil paneel, kus valid linnukestega os'i/os'id, mis ei kustu saidil navigeerides; kui võtta linnuke maha või panna juurde, siis toimub automaatne niiöelda refresh. Võib ka muu lahendus olla, lihtsalt hetkemõte. Linuxikasutajana pole mul ju teiste os'ide programmidest kasu - liigne müra. Vastav filter kiirendaks ja lihtsustaks programmide leidmist tunduvalt ning sait oleks palju sõbralikum nii windowsi, linuxi või mõne muu platvormi kasutaja jaoks.
Programmid üldiselt ei ole platvormist sõltumatud. Platvormist sõltumatuteks võib lugeda java programme ning programme, mis on saadaval kõigile tuntumatele operatsioonisüsteemidele praktiliselt sama kasutajaliidesena. Seetõttu ei tohiks MSN Messenger ja ICQ 5.04 platvormist sõltumatuna esitleda:
http://vvv.xmb.pri.ee/index.php?kategooria=24
See on küll maitse asi, kuid helesinine kirjastiil paksus kirjas ei ole minu arust silmale eriti kena ning ei mõju professionaalselt. Kordan, et see on puhtalt maitse asi ja seega vaid minu arvamus. Kuid samas on ta hästi jälgitav ning loetav. Katsetan oma stiili funktsiooni millalgi.
Asjalik sait.
:)
Samas siiski täitsa asjalik värv. Nii et pole vaja tähele panna.
Võibolla tulevikus lisate lihtsalt paar lisastiili.
Filter on meil olemas, kuid valida saab vaid ühe OSi (vähemalt vaikestiiliga) korraga ja hetkel filtrit meelde ei jäeta. Kui aega saab, tekitan meelde jätmise ka juurde.
Päris Java programme me platvormist sõltumatuks reeglina ei pea (sama käib ka .NET raamistikku kasutavate programmide kohta). Platvormist sõltumatud on meie mõistes veebirakendused ja mõnel juhul ka programmid, mis töötavad enamikel levinud platvormidel (Windows, Linux, BSD, Mac, Solaris). MSN Messengeri ja ICQ korral olime mõelnud WebMessengeri ja ICQ2Go platvormist sõltumatust. Kuna see tõepoolest on segadusse ajav, lisame me need rakendused VabaVaraVeebi eraldi programmidena.
Selge. Ma ei taha tüli teha. Lihtsalt mainisin. :)
Muidu WebMessenger nõuab Internet Explorerit, aga selle vastu aitab näiteks eMessenger: http://vvv.xmb.pri.ee/index.php?kategooria=12
Filter on ka lihtsalt idee mõttes. Muidu mõtlete olemasolevana seda: http://vvv.xmb.pri.ee/index.php?kategooria=12 ? Tegelikult mõtlesin, et võimalusel oleks lahe, kui filtreerides näitab kataloogivaadet, mitte üht listi. See filter ei paista ka just kõige kättesaadavamas paigas olema, kuigi on loogilises kohas, sest antud hetkel on rõhk teises kohas.
WebMessenger ei tohiks nõuda Internet Explorerit - ise olen küll Debiani ja LFS peal seda Mozilla ja Firefoxiga kasutada saanud.
Kategooria vaates on enne programme filtreerimise ja sorteerimise paneelid. Sealt saad valida filtri operatsioonisüsteemi, litsensitingimuste, eesti keeles saadaval olemise ja avatud lähtekoodiga olemise jaoks. Eile tegin ka nii, et filtrid meelde jäetakse. Kategooria, mille Teie leidsite, on mõeldud rohkem lihtsalt katsetajatele, kes pole huvitatud kindlast teemast/ülesandest ja soovivad lihtsalt näha oma platvormile tehtud vabavaralisi programme.
Kuigi WebMessenger'i kodulehel ütleb, et "Your web browser is not supported by this version of MSN Web Messenger.", saab siiski tõepoolest sisse logida ja seda nii Firefoxi, kui ka Mozillaga. Lehel ütleb ka, et toeatab.
Vabandan, et nii tülikas olen olnud. Üheksa korda mõtle, üks kord postita, aga ikka läheb viltu. Pea on eksamitest pehme arvatavasti.
PeTzZz postituse tsitaat
Vabandan, et nii tülikas olen olnud. Üheksa korda mõtle, üks kord postita, aga ikka läheb viltu. Pea on eksamitest pehme arvatavasti.
|
:D Tuttav tunne :D. Endal just eksamid läbi (eelmisel nädalal oli viimane), nüüd ootab ees kaitsmine.
Programmile uue versiooni lisamisel üldiselt kuvatõmmised ei muutu. Hetkel mulle tundub, et uue versiooni lisamisel peab alati uued kuvatõmmised üles laadima (või siis vanad arvutisse downloadima ja uuesti siis uploadima). Äkki on võimalik nii teha, et uued kuvatõmmised võib lisada vaid vajadusel?
Tundub, et uue versiooni lisamisel vana ei kustu. Järelikult tuleb kasutada hoopis muuda programmi funktsiooni. Nüüd on mõnedest (kordan, mõnedest, õnneks pole palju seda teinud) programmidest paar koopiat, kuid erinevate versioonidega. Näiteks amarok ja abiword. Mis nüüd teha nendega täpsemalt (meelde tuletades leiaksin vast kõik üles)? Vabandan ebameeldivuste pärast.
09:05 27.10.05
vanad versioonid (siim)
Vanad versioonid saan kustutada. Muuseas, see "muuda" ja "lisa uus versioon" jutt on ju ka
reeglites kirjas (sektsioon "kirjameestele").
Ma olen selle paar korda läbi lugenud isegi. Olen vist vastavad ajurakud ära hävitanud vahepeal. Luban enam nii mitte teha...
19:18 11.04.06
()
Changelog.txt link sai ka uuendatudd nüüd.
19:22 11.04.06
Kommentaaride muutmine ()
Väheke tekitab tuska see, et oma kommentaare ei saa hiljem muuta. Hea näide siin: oleksin saanud oma eelmisele kommile antud teksti hiljem juurde lisada ja kirjavead parandada mis tihti sisse kipuvad kiiresti kribades tulema. Kommentaare võiks saada muuta aga mitte kustutada.